Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2020-2021 sezonu hazırlıkları koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm hızıyla sürüyor. Organizasyon kapsamında İstanbul Anadolu yakası takımlarına yönelik gerçekleştirilen Hazırlık Turnuvası, renkli görüntüler ve heyecanı yüksek müsabakalar ile tamamlandı. 

Sekiz takımın yer aldığı turnuvada ekipler 4'er takımlı iki gruba ayrıldı ve tek devreli lig usulüne göre mücadele etti. 

A Grubu; İstanbul 1453 Veteranlar, Bağlarbaşı Masterler, Pendik Kavakpınar Master ve Maltepe Masterler takımlarından oluştu.

A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

B Grubu; Ataşehir Masterler, Yenişehir Kartalları, Girnespor ve Paşabahçe Masterler takımlarından oluştu. 

B GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

Grup müsabakaları sonunda İstanbul 1453 Veteranlar A Grubu'nu; Ataşehir Masterler takımı da B Grubu'nu lider tamamladı. İki grubun lideri, daha sonra karşı karşıya geldi ve A Grubu lideri sahadan 3-0 galip ayrıldı. 

Grup ikincilerinin de sahaya çıktığı organizasyonda, Bağlarbaşı Masterler, Girnespor karşısında sahadan 6-4 galip ayrıldı. 

Atılan, yenilen goller, kazanılan ve kaybedilen maçların dışında turnuva süresince takımların birbirlerine olan saygısı, Fair-Play ruhunu elden bırakmayışı, yaşlarına rağmen göze hoş gelen futbolları, yeni sezon öncesi güzel mesajlar içeriyordu. 

Turnuvada mücadele eden tüm takımlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.