Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2020-2021 sezonunun ilk imzaları atıldı. İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun İstinye'de bulunan Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleşen toplantıda Avrupa yakası takımları yeni sezon için katılım sözleşmelerini imzaladı. 

TVFL'nin kurulduğu ilk günden bu yana ligimizde mücadele eden Avcılar 1903 Veteranlar adına üst üste beşinci sezon imzasını atan isim takım kaptanı ve başkanı Halil başkan oldu. Paşalılar Veteranlar adına Başkan Erdal ile Yılmaz hoca imzayı atarken, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde yer almaktan dolayı mutlu oldukları mesajını verdi. 

Veteran futbol camiasında uzun yıllardır forma giyen Kazım Hoca, Yeniköy Masterler adına katılım sözleşmesini imzalayan isim oldu. Kılıç, birçok farklı ligin havasını soluduğunu ancak Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'ndeki ortamın kendilerini değerli hissetmeleri açısından önemli olduğunu söyledi. 

Bayrampaşa Kulüpler Birliği ve Bayrampaşa Teknikspor Başkanı Ülkü Gürkan, geçtiğimiz sezon büyük keyif aldıklarını ve bu yıl da Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele etmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. Son iki sezonun flaş takımı Bayrampaşa Trakyagücü Veteranlar adına imza atan Sedat Başkan ise bu yıl da hedeflerinin Türkiye şampiyonluğu olduğunu vurguladı. 

"LİGİMİZ TÜM TAKIMLARA AÇIK"

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Başkanı Füsun Erayla, imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, "Uzun yıllardır ligimizde olan ekiplerimizle yeni sezon için de imzaları attık, tabir-i caizse nikah tazeledik. Yeni sezonda da birlikte mücadele edeceğimizi için mutluyuz. Takımlarımıza teşekkür ederken şu hatırlatmayı da yapmak istiyorum. Türkiye Veteranlar Futbol Ligi, tüm master ve veteran futbol kulüplerine açıktır. İnternet sitemizde yer alan Ön Başvuru Formu'nu doldurarak bizimle iletişime geçerek katılım sürecini başlatabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE VETERANLAR FUTBOL LİGİ'NDE 2020-2021 SEZONU BAŞVURULARI AÇILDI