Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2019-2020 sezonu fikstür çekimi, İstanbul'da bulunan İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na ait Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirildi. 

Kemal Bektaş Konferans Salonu'nda yapılan fikstür çekimine Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere 24 takım temsilcisi katılım gösterdi. 

Fikstür çekimiyle ilgili bilgiler veren Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Erayla, Avrupa Grubu'nda iki grup halinde mücadele olacağını, Anadolu Grubu'nda ise tek grupta dokuz takımın yer alacağını açıkladı. Normal sezonun bitiminin ardından Türkiye Şampiyonası'nın yapılacağını açıklayan Erayla, kupaların sahiplerini bulacağını belirtti. 

"YENİ SEZON HAYIRLI OLSUN"

Fikstür çekiminde konuşan Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Erayla, yeni sezonun startını verdikleri için mutlu olduklarını belirterek, "İlk günden bu güne kadar skorun değil, sporun önplanda olduğu Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde üçüncü sezonumuza girmenin heyecanını yaşıyoruz. Her geçen yıl, takımlar arasındaki birlik ve beraberlik ortamını gördükçe mutlu oluyor. Sloganımızda da belirtildiği gibi #BirliktePaylaşıyoruz diyerek bir sezona daha giriş yapacağız. Katılım gösteren herkese teşekkür eder, 2019-2020 sezonunun tüm takımlarımız için hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı. 

BEK: ÇOK MUTLUYUZ

Veteranlar futbol camiasının en eski takımlarından biri olan Silivrispor Veteranlar, 2019-2020 sezonunda da Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek. Takımın yöneticisi ve kaptanı Ufuk Bek, fikstür çekiminin ardından söz alarak, "Silivrispor Veteranları olarak yaklaşık 10 yıldır sahalarda ikinci baharımızı yaşıyoruz. Kuruluşundan bugüne içerisinde yer aldığımız Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde çok mutlu olduğumuzu söylemeliyim. Her geçen yıl takımların bakış açıları, sahalarda kurduğumuz dostluk köprüleri, ligin amacını gerçek anlamda yansıtıyor. Herkese güzel bir sezon diliyor, tüm müsabakalarda fair-play ruhunun önplanda olmasını temenni ediyorum" dedi. 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

FİKSTÜR VE GRUPLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN