Hem yönetimsel hem de saha içinde örnek teşkil eden duruşuyla veteran futbol camiasının takdir edilen ekiplerinden Avcılar 1903 Veteranlar, üst üste ikinci sezon da Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek. 

Halil Coşguner'in başkanlığında Teknik Direktörlüğü'nü Necmi Fırat'ın yaptığı Siyah Beyazlı ekip, sadece veteran kategorisinde değil, birçok farklı kategoride faaliyet göstererek ciddi bir örnek teşkil ediyor. Geçtiğimiz sezon da TVLF'de mücadele eden Avcılar ilçesi ekibi, yeni sezonda da fark yaratmaya devam edecek. Hem yönetici hemde oyuncu statüsünde bulunan Arda Pehlivan da takımın önemli bir ismi olarak dikkat çekiyor.

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla, Avcılar 1903 Veteranlar takımının ligin oluşumunda önemli yeri olduğunu belirterek, "Hem kuruluş aşamasında hem de sezon boyunca saha içinde verdikleri mücadelenin dışında fazlasıyla yanımızda oldular. Bu lige renk kattılar. Yeni sezonda da aramızda görmek bizleri mutlu edecek" ifadelerini kullandı.