Türkiye Veteranlar Futbol Ligi İstanbul grubunda Trakya rüzgarı esecek. Bir dönem Bayrampaşaspor'da forma giymiş isimlerin kurduğu Trakya Gücü Veteranlar, yeni sezonda lige renk katacak. 

Sedat Kasap'ın başkanlığı yapacağı Bayrampaşa ilçesi temsilcisinde, futbola gönül vermiş, zamanının neredeyse büyük bir bölümünü gençlerin spor yapması için harcayan Kadir Güçlü de hem başkan yardımcılığını yürütecek hem de Teknik Direktör olarak görev yapacak. İlçenin tek profesyonel ekibi Bayrampaşaspor'da bir dönem forma giyen tecrübeli isimlerden Fatih Mehmet Cömert, Murat Yalçın, Murat Atınç, Muhittin Işıktaş, Hakan Poyraz, Davut Bulut ve Mümin İlter gibi isimler de takımın sahadaki en büyük kozları olacak. 

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla, Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Akbaş ile geçtiğimiz günlerde Trakya Gücü Veteranlar takımının yönetim kadrosuyla bir araya gelerek yeni sezon katılım sözleşmesini imzaladı. Bayrampaşa'nın futbolu yaşayan bir ilçe olduğunu belirten Erayla, "Trakyalı dostlarımız bizleri kırmadı, ligimize renk katacaklarına inanıyorum. Zaten kadroya bakıldığında hepsi futbolu bir yaşam biçimi haline getirmiş, beyefendi ve profesyonel geçmişi olan insanlar. Ligimizin kalitesini arttıracağı gibi zerafet katacaklarına da inanıyorum. Hoş geldiler" açıklamasını yaptı. 

2018-2019 sezonunda Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek Bayrampaşa Trakya Gücü Veteranlar, İstanbul Avrupa yakası grubunda mücadele edecek.