Türk sporuna verdiği destekle tanınan, duayen gazeteci Mehmet Çelik'in de formasını giydiği Ceylanspor Veteranlar, yeni sezonda 'Sporun Penceresi' olacak.

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde ikinci sezonunu geçirecek Bayrampaşa temsilcisi, çocukluktan bu yana birlikte olan oyuncuların yer aldığı kadrosuyla 2018-2019 sezonuna da renkli kimliğiyle damgasını vuracak. 

Takımın başkanlığını yapan Suat Alkan ile birlikte yönetimde babası Mehmet Alkan ve tam bir futbol tutkunu Yaşar Varola da yer alıyor. 

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Suat Alkan ve Yaşar Varola, yeni sezon katılım sözleşmesini imzalarken, yaptıkları açıklamada, "Bizler çocukluğumuzdan bu yana beraber hareket eden arkadaşlarız. Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde de yine beraber mücadele edeceğiz. İkinci sezonumuz. Geçtiğimiz yıl bu ligde tecrübe kazandık. Bu yıl da kazandığımız tecrübeyi sahaya yansıtmak istiyoruz. Tüm takımlara başarılar dileriz" değerlendirmesinde bulundu.

TVFL Genel Koordinatörü Füsun Erayla, Ceylanspor Veteranlar takımının geçen yılın centilmen ekipleri arasında yer aldığını belirterek, "Değerli spor adamı, sporu seven ve destek veren gazeteci dostumuz Mehmet Çelik'in de formasını giyeceği Ceylanspor Veteranlar'ı bu yıl da aramızda görmekten dolayı mutluyuz. Fair-Play ruhunu benimsemiş takımlarımızla farkındalık oluşturmak istiyoruz ve Ceylanspor da bize fazlasıyla katkı sunuyor. Kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

[VİDEO] BİR HAYALİN PEŞİNDE