Veteran futbol camiasının tecrübeli isimlerinden oluşan ve yeni bir isimle yola çıkan Altayçeşme Veteranlar, 2018-2019 sezonunda Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek. İstanbul Anadolu yakası ekibinin kurucu yönetiminde başkanlığı İbrahim Çelik yaparken, futbolculuk geçmişi bulunan Zekeriya Göçmenler de yönetici-oyuncu statüsünde yer alıyor. 

2018-2019 sezonunda sahada da sık sık göreceğimiz Çelik ile Göçmenler, TVFL Genel Koordinatör Füsun Erayla ile bir araya gelerek yeni sezonun katılım sözleşmesini imzaladı. 

Geçmiş yıllarda farklı takımların formasını giyen Başkan İbrahim Çelik ve Yönetici Zekeriya Göçmenler, yeni bir isimle çıktıkları yolda futbolun güzelliklerini ön planda tutarak keyifli bir sezon geçirmek istediklerini belirtirken, tüm takımlara başarılar dilediler. 

Yeni bir isme sahip olmasına rağmen tecrübeli oyuncuların yer aldığı bir kadroya sahip olan Altayçeşme Veteranlar'ın lige renk katacağını belirten Genel Koordinatör Füsun Erayla, skordan çok sporun gündeme geleceği Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde güzel dostlukların kurulacağı kaliteli bir sezon daha geçireceğine inandığını söyledi.