40 yaş üstü profesyonel ve amatör futbolcuların forma giydiği Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2018-2019 sezonunun ilk fisktür çekimi, Güney Marmara Grubu'nda gerçekleşti. 

Çan Masterler takımının ev sahipliğinde Kale 1957 Spor Kulübü'nün tesislerinde gerçekleşen fikstür çekimine, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla, Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Akbaş, Medya ve Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Taner ile TVFL Yönetim Kuru üyelerinden Çan Masterler Başkanı Serter Gezer, Kale 17 Masterler Başkanı Hasan Gök, Gönen Masterler Başkanı Oral Başaran, Bandırma Duru Masterler Başkanı Ömer Durusoy ile takımların teknik direktörleri ve yöneticileri katıldı. 

Fikstür çekimi öncesi bir konuşma yapan TVFL Genel Koordinatörü Füsun Erayla, ikinci sezonu geçirecekleri Güney Marmara Grubu'nda çok güzel bir sinerji olduğunu belirterek, "Yeni sezonun tüm takımlarımız için hayırlı olmasını diliyorum. Dostlukların pekiştiği, skordan ziyade güzelliklerin konuşulduğu, her şeyden önce sakatlığın olmadığı, fair-play ruhunun hâkim olacağı bir sezon olsun" ifadelerini kullandı. 

Takımları Çan'da ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını vurgulayan Çan Masterler Başkanı Serter Gezer, "Yeni sezon, yeni bir başlangıç. Tüm takımlarımız için hayırlı olsun. Yaş itibariyle çevremize, çocuklarımıza örnek olmamız gereken bir yaştayız. Sezon boyunca birbirimize karşı göstereceğimiz hoşgörü ve ev sahipliklerinin daha çok yaşanması en büyük arzumuz. Bugün sizlere ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluyuz. Umuyorum güzel bir sezon geçireceğiz" dedi. 

PUAN DURUMU VE 1. HAFTA MAÇLARI İÇİN TIKLAYIN