Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2018-2019 sezonu hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ederken, sezonun en önemli sorusu da ortaya çıktı: Kim bunlar?

Veteran futbol camiasının yeni ekiplerinden ancak kadrosunda yer alan oyuncu grubu itibariyle tecrübeli bir takım konumunda olan Beykoz ilçesi temsilcisi, "Kim Bunlar Veteranlar" ismiyle yeni sezonda mücadele edecek. 

Takımın teknik direktörlüğünü, ilçenin ve İstanbul futbol camiasının tecrübeli ve saygın isimlerinden Aydın Akbaş'ın yaptığı Kim Bunlar Veteranlar Kulübü'nde takım kaptanlığını kariyerinde birçok profesyonel lig müsabakası bulunan Metin Aksu yapacak. 

Teknik Direktör Aydın Akbaş, takımlarındaki oyuncu grubunun uzun zamandır birlikte oynadığını ve geçmişte birçok turnuvada şampiyonluklar elde ettiğini belirterek, "Profesyonel geçmişi olan ve birlikte oynayan oyuncu grubuyla geçmişte turnuvalarda elde ettiğimiz tecrübeyi Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'ne de yansıtmak istiyoruz. Tabii bunu yaparken, centilmenlik ön planda olacak çünkü bu lig her ne kadar rekabet içerse de misyonu itibariyle güzel dostlukların kurulduğu, gençlere örnek teşkil edecek hareketlerin sergilendiği bir lig. Biz de Kim Bunlar Veteranlar olarak Beykoz ilçemizi bu ruh ile temsil edeceğiz. Tüm takımlara başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.