İstanbul veteran futbolunun deneyimli ekiplerinden ve kadrosunda Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü de bulunduran Büyükçekmece Belediyesi Veteranlar, yeni  sezonda iddiasını ortaya koyacak. 

Yeni sezonda takımın başkanlığını yapacak Büyükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Tarık Erdoğan, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla ile bir araya gelerek yeni sezon için katılım sözleşmesine imzayı attı. Büyükçekmece Belediye binasında gerçekleşen buluşmada Başkan Yardımcısı Ahmet Bayraktar, Özel Kalem Müdürü Mesut Özkaracalar, Teknik Direktör Güray Yılmaz, Takım Kaptanı Yurt Şahin ve Türkiye Karması'nın da formasını giyen Ufuk Kıray ile Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Akbaş da yer aldı. 

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele ediyor olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Tarık Erdoğan, sadece futbol anlamında değil, sosyal sorumluluk anlamında da mücadele edeceklerini ve yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Erdoğan ayrıca, Genel Koordinatör Füsun Erayla'a özel bir plaket takdim ederken, yeni sezonda başkanlık yapacak olmasından ötürü Teknik Direktör Güray Yılmaz, kaptan Yurt Şahin ve Ufuk Kıray tarafından kendisine, isminin yazılı olduğu 34 numaralı forma hediye edildi.

TVFL Genel Koordinatörü Füsun Erayla da Büyükçekmece temsilcisinin geçen sezonun renkli ekiplerinden biri olduğunu ve bu camiaya değer kattığını vurgulayarak, ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür etti. 

BAŞKAN AKGÜN DE FORMA GİYİYOR

Maçlarını Büyükçekmece Atatürk Stadı'nda oynayan Lacivert Beyazlı ekip, geçtiğimiz sezon İstanbul Avrupa yakası grubunda mücadele etmiş, skordan ziyade sahasında ağırladığı ekipler karşısında göstermiş olduğu misafirperverlik ile öne çıkmıştı. Karadeniz doğumlu oyuncuların ağırlık olduğu kadrosunda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü de bulunduran Büyükçekmece ekibi, yeni sezonda da renkli kimyasını koruyarak fırtına gibi esmeyi hedefliyor.