Karadeniz bölgesindeki temaslarını sürdüren ve Batı Karadeniz grubu takımlarıyla sezon öncesi toplantı yapmak için Zonguldak'a giden Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Yönetimi, ASKF Başkanı Kemal Demir ile Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç'u ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti. 

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla ile birlikte heyette Hakem Atama Direktörü ve Yönetim Kurulu üyesi Osman Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Akbaş ve Kurumsa İletişim ve Medya Direktörü Gökhan Taner yer aldı. 

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda gerçekleşen ziyarette Genel Koordinatör Füsun Erayla, veteran futbol camiasına destekleri ve katkılarından ötürü Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir ile Zonguldak Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç'a teşekkürlerini sundu. Erayla, amatör müsabakaların yanında veteran müsabakaların da kusursuz olması yönünde Demir ve Malkoç'un ciddi bir efor sarf ettiğini, bunun için de kendilerine minnettar olduklarını söyledi.