Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2018-2019 sezonu heyecanı için geri sayım sürerken, yeni sezonda mücadele edecek takımlar da büyük ölçüde belli olmaya başladı. Camianın tecrübeli ekiplerinden Paşalılar Veteranlar da bu heyecanı bizimle yaşamaya karar verdi. 

Kocamustafapaşa ve Kasımpaşa gibi futbolun bir yaşam biçimi olduğu semtlerde yaşayan ve bu takımlarda forma giyen oyunculardan kurulu Paşalılar Veteranlar'ın Başkanı Yılmaz Evren, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla ile bir araya gelerek 2018-2019 sezonu katılım sözleşmesini imzaladı. 

Başkan Yılmaz Evren, yıllar sonra tekrar futbol sahalarında yer alacak olmalarından dolayı heyecanlı olduklarını, fair-play ruhu çerçevesinde güzel dostluklar kurarak yeni sezona renk katmak istediklerini söyledi. 

TVFL Genel Koordinatörü Füsun Erayla da Paşalılar Veteranlar takımının kendilerini tercih etmelerinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Futbolu yaşayan bir semtin takımı olan Paşalılar Veteranlar, sadece ligimize değil, camiaya da renk katacağına inanıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi skordan ibaret olmayan bir lig hedefiyle çıktığımız bu yolda 40 yaşından sonra insanları meşin yuvarlak etrafında toplayarak güzel anılar biriktirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.  

2018-2019 sezonunda İstanbul Avrupa yakası grubunda mücadele edecek Paşalılar Veteranlar takımının Teknik Direktörlüğünü Murat Yavuz yapacak. Takımın yönetici Erdal Tüvar ve Bayram Tanrıverdi de aynı zamanda sahada mücadele edecekler.