Veteran futbol camiasının deneyimli ekiplerinden Ataşehir Masterler, 2018-2019 sezonunda da Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek. Geçtiğimiz sezon hem oynadıkları futbol hem de centilmenlikleri ile ön plana çıkan Sarı Siyahlı ekip, ikinci sezona iddialı hazırlanıyor. 

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü Füsun Erayla, takımın teknik direktörü olan ve aynı zamanda Tuzlaspor altyapısında görev yapan UEFA Pro-Lisans sahibi Bayram Sevindik, geçtiğimiz sezon attığı gollerle takımını sırtlayan ve Türkiye Karması'nın da ilk gollerinden birine imza atan Marmara-1 Grubu gol kralı Serkan Açarol ile takımın tecrübeli orta saha oyuncusu Uğur Dedeoğlu'yla bir araya gelerek 2018-2019 sezonu katılım sözleşmesini imzaladı. 

TVFL Genel Koordinatörü Füsun Erayla, 'Boğalar' lakabına sahip Ataşehir takımının tecrübeli isimlerden oluştuğunu belirterek, Sarı Siyahlı takımın ikinci sezon da Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde mücadele etmesinin önemli olduğunu söyledi. 

GOL KRALI ÇIKARDI

Geçtiğimiz sezon İstanbul Anadolu yakası Marmara-1 Grubu'nda mücadele eden Ataşehir Masterler, teknik direktör Bayram Sevindik yönetiminde oynadığı 16 karşılaşmada 1,81 gol ortalaması yakalarken, yaş ortalaması 43'tü.

Sarı Siyahlı ekibin golcüsü Serkan Açarol, 16 maçın tamamına ilk 11'de çıkarken, sahada kaldığı 1093 dakikada rakip filelere 17 gol bırakarak Türkiye genelinde normal sezonu gol kralı olarak noktaladı.