TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nin 2017-2018 sezonu fikstür çekiminde yaptığı konuşmada, güzel mesajlar verdi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin İstanbul Levent'te bulunan merkezindeki Aydın Doğan Salonu'nda yapılan kura çekiminde konuşan Ali Tanrıyaşükür, "Daima futbolun centilmence ve fair-play anlayışı içerisinde geçmesine çok inançmış ve bunun için mücadele vermiş bir insanım. Sizler de yaşı geçmiş düşüncesine sahip olanlara cevap olsun diye ekipler oluşturuyor, bu ligde mücadele ediyorsunuz. Biz de bundan çok büyük mutluluk duyuyoruz çünkü futbolda yaşlı diye bir şey yoktur. Oynayabilen, ayağı tutan ve sahada mücadele eden herkes futbolu oynayabileceğini iddia eder. Ve siz de onlardan birisiniz. Ben de bugün aranızda olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yeni sezonun, kuranın hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kura çekiminde Güney Marmara Grubu'nun ilk kurasını çeken Ali Tanrıyaşükür, Çanakkale Masterler takımının fikstür numarasını belirleyen isim oldu.